Podróż

W 2014 roku „rzuciliśmy wszystko” i przez 16 miesięcy przejechaliśmy rowerami z tureckiego Stambułu do australijskiego Darwin. Tutaj próbujemy o tym opowiedzieć w 42 minuty:

Trasa naszej podróży i mapa wpisów na blogu

  9 odpowiedzi do “Podróż”

  1. Wize do Uzbekistanu bez problemu zrobicie w Teheranie, badzie tam wczesnie rano, bo czase przychodza ludzie roic wizy dla calych autkoarow i mozecie sei nie zalapac na kolejke w danym dniu. Mozliwa jest wiza nawet w ciagu tego samego dnia. Pozdrawaim i powodzenia 🙂

  2. Gdy pogoda staje się kapryśna, zaufaj kurtkom Assos. Te innowacyjne kurtki są zaprojektowane z myślą o rowerzystach, którzy nie boją się wyzwań na drodze. Dzięki zaawansowanym technologiom i wysokiej jakości materiałom, kurtki Assos oferują ochronę przed wiatrem, deszczem i zimnem, jednocześnie zapewniając optymalną oddychalność. Bez względu na to, czy szukasz kurtki wodoodpornej czy lekkiej kurtki przeciwwiatrowej, Assos ma idealne rozwiązanie dla Ciebie. Wybierz kurtkę Assos i ciesz się niezawodną ochroną i komfortem podczas każdej jazdy na rowerze. Bez względu na warunki atmosferyczne, możesz być pewien, że kurtka Assos spełni Twoje oczekiwania i umożliwi Ci kontynuację przygody na dwóch kółkach.

  3. Jazda na rowerze to nie tylko przyjemność, ale również konieczność konserwacji i wymiany zużytych części. Warto mieć w swoim warsztacie rowerowym podstawowe narzędzia, takie jak klucze imbusowe, klucz płaski, pompkę i łatki do naprawy opon. Dzięki temu można szybko i sprawnie naprawić drobne usterki i uniknąć większych problemów.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.