Konkurs z Wielką Pętlą Wielkopolski [WYNIKI]

Wrzucamy namiot do sakwy i w Polskę! To była jedna z pierwszych rzeczy, które zrobiliśmy po powrocie. Bardzo spodobały nam się w takie około weekendowe wypady. Tym większa była nasza radocha, gdy kilka dni temu odezwała się do nas Wielka Pętla Wielkopolski. A co powiecie na konkurs, w którym główną nagrodą jest  namiot? Namiot?! Musicie przyznać – trafili w sedno.

A więc tak: do wzięcia jest dwuosobowy namiot Fjord Nansen. O, taki:

namiot_fjord_nansen
Możecie go wygrać, jeśli dacie się namówić na krótką, wirtualną wycieczkę po Wielkiej Pętli Wielkopolski. To szlak wodny biegnący siecią rzek, kanałów i jezior. Jak obiecują autorzy całego przedsięwzięcia, podróżując tym szlakiem traficie na miejsca idealne do aktywnej turystyki i wypoczynku na łonie natury, ale także interesujące historycznie. Przyznajemy się bez bicia – my sami województwa wielkopolskiego zbyt dobrze nie znamy. Ale właśnie po to jest ten konkurs – byśmy wspólnie ten zakątek Polski zwiedzili. A na wiosnę sami bierzemy nasz dzielny zielony namiot i śmigamy w stronę wielkopolskich rzek i jezior.

mapka_wielka_petla
Pytanie konkursowe brzmi:

 Co jest dla Ciebie największą atrakcją Wielkiej Pętli Wielkopolski?

Wypad rowerowy do Puszczy Noteckiej? Wakeboard na Jeziorze Ślesińskim? Rodzinna wizyta w stadninie? To już zależy od Ciebie. Opisz i uzasadnij w kilku zdaniach. Krótko, kreatywnie, zwięźle, interesująco.  Przede wszystkim – czekamy na ciekawe odpowiedzi, które zachęcą do tego, by przy planowaniu kolejnego wypadu skusić się właśnie na Wielkopolskę. Co ważne, wcale nie musi być rowerowo. Kilka lat temu mieliśmy okazję zaliczyć kajakową wywrotkę na Rospudzie, więc jesteśmy już zahartowani i na wodę nie reagujemy alergicznie. Na odpowiedzi czekamy do końca niedzieli, 23 listopada 2014.

W konkursie wyłonimy trójkę zwycięzców. Pełna lista nagród:

I miejsce: Namiot dwuosobowy Fjord Nansen
II miejsce: Termoizolacyjna torba na rower
III miejsce: Latarka wodoszczelna

Co dokładnie trzeba zrobić, by wziąć udział w konkursie? Krok po kroku:

1. Polub profil http://www.facebook.com/Visit.Wielkopolska.

2. Odwiedź strony: http://www.wielka-petla.pl/ oraz http://wielkopolska.travel/ i sprawdź, co oferuje Wielka Pętla Wielkopolski: miejsca, atrakcje, aktywności, wydarzenia.

3. Znajdź coś dla siebie i opisz w kilku zdaniach, odpowiadając na pytanie konkursowe – co jest dla Ciebie najfajniejszą atrakcją Wielkiej Pętli Wielkopolski?

4. Odpowiedź wyślij na adres: konkurs@nagniatamy.pl Masz czas do końca dnia w niedzielę, 23 listopada 2014. Pamiętaj, by w e-mailu zawrzeć także: imię i nazwisko, adres korespondencyjny (do wysyłki), numer telefonu, link do Twojego profilu na FB.

5. Na odpowiedź masz czas od dzisiaj (wtorek, 18 listopada 2014) do końca dnia w niedzielę, 23 listopada 2014.

6. Czekaj na wyniki! Ogłosimy je w poniedziałek, 24 listopada 2014.

7. Warto przeczytać regulamin.

Jeśli szukając informacji korzystałeś/korzystałaś z innych źródeł, niż wielka-petla.pl oraz wielkopolska.tavel, upewnij się, że wskazana atrakcja/miejsce zlokalizowane jest na terenie jednej z gmin partnerskich projektu – ich lista znajduje się tu: http://wielka-petla-wielkopolski.pl/partnerzy-7

Powodzenia!

 

 

 

Wyniki konkursu:

 

Dziękujemy wszystkim, którzy przesłali nam swoje odpowiedzi. A teraz lista zwycięzców:

 

I miejsce: Namiot dwuosobowy Fjord Nansen: Natalia Potrzebowska
II miejsce: Termoizolacyjna torba na rower: Zuzanna Koniuszenna
III miejsce: Latarka wodoszczelna: Katarzyna Regulska

 

Gratulujemy!

Jedna odpowiedź do “Konkurs z Wielką Pętlą Wielkopolski [WYNIKI]”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.