Nagniatamy… na rowerach!

No to wyjechaliśmy!

Ogarnęliśmy zakupy wszystkich potrzebnych rzeczy, rzutem na taśmę załatwiliśmy rowerki i przeprogramowaliśmy nasz wyjazd pod kątem jednośladów,  a w międzyczasie jeszcze przeprowadziliśmy się z Warszawy do Łodzi….

Zupełnie nie czuło się tego, że jedziemy tak daleko i na tak długo. Chyba tylko rodzina przypominała nam o tym, że to nasze ostatnie wspólne chwilę przed długą rozłąką. A samo pakowanie? U mnie wyglądało to mniej więcej tak, jak w przypadku cotygodniowych kursów Łódź-Warszawa. Jak zwykle wszystko na ostatnią chwilę. Pokój Marzeny został w totalnym bałaganie, tak jakbyśmy jechali tylko na kilka dni, i wkrótce mieli wrócić… Panika,  Janek poganiający Marzenę, która w amoku biegała po całym mieszkaniu szukając rzeczy, które mogą się przydać. Tylko że tym razem to nie były słoiki z jedzeniem…

Zatem zaczynamy!

No i udało się. Rowerki w kartonach, sakwy w ruskich torbach bazarowych, czyli komplet ekwipunku na lotnisku Sabiha we wschodniej części Stambułu.
Pierwsza faza operacji udana. Rowerki w kartonach, sakwy w ruskich torbach bazarowych, czyli komplet ekwipunku na lotnisku Sabiha we wschodniej części Stambułu.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.